Obserwatorzy

niedziela, 3 lutego 2013

47

Wiem, że to wygląda jakbym olała bloga, wiem wszystko, ale wcale tak nie jest. Ten rok byl naprawde dla mnie ciężkim rokiem, a jakby nie patrząc to dopiero początek.
Rozpoczęła się rekrutacja w szkołach dlategóż to nie miałam dla Was czasu. Musiałam się skupić na najważniejszym w tej chwili, i wcale nie mówię że blog nie jest ważny. Jednak wykształcenie, jest najważniejsze.
Tak jak i w Polsce tak tu w niemczech jest ciezko z kierunkiem kostiumolog..Znalazłam 2 szkoły, które mają ten kierunek ale jako przedmiot. Wysłałam podanie, jedna szkoła z "normalnym" kierunkiem, komunikacja miedzynarodowa.
Czekam w pełnym stresie na odpowiedz. Jedna z 2 szkół odpowiedziała, jednak okazało się, że jest w pełni płatna i nie wiem czy będę mogła sobie na nią pozwolić.
Do tego potrzebuje uznania mojego wykształcenia średniego. Nie jest łatwo, ale kto powiedział że będzie.Decudjąc się na taki krok wiedziałam, że z górki nie będzie.

Wiec wybaczcie ale ta moja sporadyczna obecność na blogu jeszcze troche potrwa. Musze zrobic jeszcze 2 i 3 stopień kursu szycia. Potrzebuje jeszcze zrobic kurs rysunku żurnalowego, wszystko dla siebie żeby się pewniej poczuc, ponieważ czekają mnei kursy wstepne do szkół.

Sontanicznie zrobione zdjęcia.


Bluza- |Gina Tricot
Leginsy-C&A
Kolczyki- I am3 komentarze:

 1. Bluza jest świeetna *.*

  Pozdrawiam, i zapraszam do siebie ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny pomysł na bloga. zyczę wytrwałości w prowadzeniu. pozdrawiam i obserwuję ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne zdjęcia ;3

  palczak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz, czytanie ich sprawia mi wiele przyjemności.
Jeśli obserwujesz napisz chętnie się odwdzięczę.